E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Hyrje e papritur/Bora Zemani sot në “Big Brother Vip” (VIDEO)

Marrëdhënia e Donald Veshajt dhe Bora Zemanit është komentuar gjatë ditëve të fundit në “Big Brother Vip”. Marrë shkas nga fakti se ata kishin një lidhje dy vite e gjysmë, të cilës i dhanë fund para pak muajsh pa dhënë detaje, kërshëria është e madhe për të mësuar se çfarë fshihet pas vendimit drastik të ish-çiftit.

Pavarësisht ndarjes së dyshes, Semi dhe Donaldi ruajnë marrëdhënie të mira dhe kanë shfaqur afrimitet shoqëror me njëri-tjetrin në këtë reality show. Kohët e fundit janë nxitur aludimet se aktori i humorit dhe këngëtarja, mund të shfaqin diçka më shumë se miqësi aty brenda.

Duket se Bora nuk do ta lërë me kaq, pasi do të hyjë sot në shtëpinë e “BBV”. Ky lajm është bërë i ditur nga vetë faqja zyrtare e “Top Channel” në Instagram, ku thuhet se sonte do të ketë një hyrje të papritur, pikërisht atë të moderatores.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...