Stil

Hyni në shtëpinë e re të Michelle dhe Barack Obama-s


               Publikuar në : 20:00 - 05/12/19 M D

Së fundmi, ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara Barack Obama bleu shtëpinë e tij më të re në Martha’s Vineyard në Massachusetts.

Shtëpia gjigante i kushtoi çiftit plot 11.75 milion dollarë.

Ndërtesa ka një sipërfaqe prej 641 metra katrorë. Ajo ka 7 dhoma gjumi, një pishinë, një vatër të jashtme zjarri, si dhe rezidenca për miqtë në të dyja krahët e shtëpisë.

Për më shumë, shikoni fotot e mëposhtme!


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT