Bota

Hyn në kopshtin e një shtëpie dhe hap zjarr/ Ndërrojnë jetë 4 persona


               Publikuar në : 13:04 - 18/11/19 M D

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kaliforninë qendrore, ku një person i armatosur ka hyrë në kopshtin e një shtëpie ku po organizohej një festë dhe ka vrarë 4 persona.

“New York Times” raporton se ende nuk është identifikuar vrasësi.

6 persona të tjerë kanë përfunduar në spital dhe thuhet se janë në gjendje kritike për jetën.

Katër personat që kanë ndërruar jetë, janë meshkuj të moshës 25 dhe 30 vjeç.

Gjithashtu mund të lexoni:

Sulm me armë në SHBA, 5 të vdekur dhe 21 të plagosur

U frymëzua nga masakra e Christchurchit, 19-vjeçari sulm me armë në një sinagogë në SHBA


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT