E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Humbi të fejuarën duke i mësuar makinën/19-vjeçari: Pse s’më more dhe mua? Do ishim bashkë aty lart

Një ngjarje e rëndë u shënua dy ditë më parë në Borsh, ku Analuiza Duro, 18-vjeç, humbi jetën teksa mësonte makinën nga i fejuari. Robert Dhuli humbi kontrollin e mjetit dhe ra në një kanal, ku rezultoi fatal për adoleshenten.

Dhuli ka thyer heshtjen duke publikuar një postim në Facebook, ku i ka bërë një dedikim prekës së dashurës që e humbi në aksidentin rrugor.

Kujtojmë se i riu arriti të dilte nga mjeti. Pavarësisht se kërkoi ndihmë për të fejuarën, nuk mundën ta nxirrnin të gjallë, pasi u mbyt në kanalin me ujë.

Detajet/I fejuari po i mësonte makinën, 18-vjeçarja mbytet në kanal

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...