Bota

Horror në Rusi/ Dy shoferë përvëlohen nga uji i nxehtë, humbin jetën (Video)


               Publikuar në : 09:54 - 22/11/19 L M

Dy burra kanë humbur jetën tragjikisht në Rusi, pasi papritmas ranë në një gropë, pas një shpërthimi tubi me ujë të nxehtë. Uji i vluar shpërtheu rreth tyre dhe pushtoi makinën.

Incidenti është shënuar në një parkim automjetesh në qytetin e Penza, Rusi.

Viktima mbetën babai i tre fëmijëve, 49-vjeçari Vladimir Valyakin, i cili ishte duke udhëtuar me makinë së bashku me shoferin Igor Chikasov, 53 vjeç. Sipas dëshmitarëve, ata u “përvëluan të gjallë” dhe nuk pati asnjë shans për t’i shpëtuar në kohë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT