E shtunë, 4 Korrik, 2020
22 C
Tirana

Horoskopi, 28 maj 2020

Më të lexuarat

Franca me kryeministër të ri

Presidenti francez Emmanuel Macron ka zgjedhur Jean Castex si kryeministrin e ri të Francës, pas dorëheqjes së Edouard Philippe. Edouard Philippe paraqiti dorëheqjen sot tek...

“Trupin ia lyenin me vaj për të ndalur dekompozimin”, 34 vjeçarja jep dëshminë shokuese

Me kalimin e orëve po bëhen me dije të dhëna të reja nga ngjarja në Kombinat, ku u gjetën pa jetë nënë e bijë,...

Favore seksuale për t’i kthyer mjetin, arrestohen dy zyrtarë policie

Dy efektivë të Policisë Rrugore në Tiranë janë arrestuar, pasi akuzohen se në këmbim të dorëzimit të automjetit të sekuestruar në pronësi të një...

Shqetësim në Spanjë, rikthehen masat e izolimit

Qytetarët në Spanjë kanë filluar që të shqetësohen sërish nga koronavirusi. Numri i rasteve të reja me COVID-19 është rritur ndjeshëm ndërkohë në një zonë...

Aksident në hyrje të Lezhës, përplasen tre automjete

Një aksident ka ndodhur gjatë mesditës së sotme, në hyrje të Lezhës. Në këtë aksident janë përfshirë tre automjete. Si pasojë e këtij aksidenti janë...

Fshihej në bodrum/Ndërhyn RENEA, publikohen pamjet kur kapet 32-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Forcat RENEA kanë arrestuar në Bulqizë, të shumëkërkuarin Fadil Tërnova, 32-vjeç. Në sajë të operacionit të koduar "Fundi i arratisë", është vënë në pranga...

Ngjarja makabre në Kombinat/ Flasin Dëshmitarët e Jehovait

Lidhur me ngjarjen makabre në Kombinat, në media u raportua se të treja ishin ndjekëse të Dëshmitarëve të Jehovait, për shkak se në shtëpinë...

“Zhaneta më tha mos ta shoh bojën”, fqinjët rrëfejnë momentet e fundit me familjen Josifi

Dëshmi tronditëse vijnë për ngjarjen në Kombinat, ndërsa fqinjët tregojnë se kryefamiljarja i kishte larguar të gjithë. Zhaneta Josifi, 56 vjeçe dhe vajza Anisa...

Pandemia/ Shënohet rekord i zi në Kosovë

Ditën e sotme është shënuar një rekord i zi nga koronavirusi në Kosovë. Autoritetet përkatëse bëjnë me dije se gjatë 24 orëve të fundit kanë...

Del nga rruga mjeti në Tiranë/ Ndërron jetë pasagjeri, shoferi në spital

Në rrugën e Zallbastarit, në vendin e quajtur “Rrapi”, një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri në mjet,...

Dashi

Në dashuri po afron një periudhë e rëndësishme, ku duhet të kuptoni ndjenjat e vërteta të partnerit/es.

Demi

Hëna do të ketë ndikim të kundërt, ku në raport me të tjerët duhet të tregoni tolerancë. Në punë, ky është një moment pozitiv për të vepruar.

Binjakët

Në dashuri do të dominojë energjia e mirë gjatë gjithë ditës. Mund të lindin histori të reja, por ka nevojë për verifikim.

Gaforrja

Ju pret një ditë me efekte pozitive dhe jetëgjata, ku do të bënit mirë që t’ia kushtonit takimeve. Problemet në punë, do të gjejnë zgjidhje.

Luani

Hëna në shenjë shton dëshirën për të dashuruar, duke ndikuar pozitivisht. Në punë do të ketë rikuperim, duke sjellë mundësi rinisje.

Virgjëresha

Ky është moment rikuperimi në lidhjet në çift. Duhet të flisni me partnerin për të zgjidhur problemet. Disa punë kane nevojë për ide të reja.

Peshorja

Problemet në çift duhen zgjidhur, ndaj bëni mirë që të flisni hapur. Ky është një moment mjaft i favorshëm për krijimtarinë.

Lexo edhe :   Parashikimi i motit, 02 korrik 2020

Akrepi

Në dashuri nuk duhet të bëni takime të reja. Me partnerin do jeni disi të largët. Bisedoni më shumë me të.

Shigjetari

Ju pret një ditë me përmirësime të ndjeshme në dashuri. Në punë, mund të merrni diçka duke u rikthyer në lojë.

Bricjapi

Ky është momenti për të bërë projekte bashkë për të ardhmen. Në dashuri, duhet të organizoni diçka për ditët në vijim.

Ujori

Dashuria vijon të mbetet në plan të dytë, por nëse ka diçka që ju intereson, bëni përpara. Në punë, do të jeni plot energji.

Lexo edhe :   Parashikimi i motit, 02 korrik 2020

Peshqit

Në raportin në çift, duhet të jeni më të gatshëm me partnerin. Në punë do keni përmirësime, prandaj bëni atë që doni.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Godet dhe fyen gjyqtarin, përfundon në komisariat futbollisti shqiptar

Një lojtar i skuadrës së Adës së Velipojës ka përfunduar në komisariat pas ndeshjes me Gramshin, në Kategorinë e Dytë. Raportohet se 29-vjeçari V.P ka...

VIDEO/ Po ecte me shpejtësi 236 km/h, policia ndalon Lamborghini-n

Ditën e sotme, policia ka ndaluar një Lamborghini, drejtuesi i së cilës është konstatuar duke drejtuar mjetin me shpejtësi tej normave të lejuara. Përkatësisht, shpejtësia...

Pandemia/ Ndahet nga jeta sportisti 38-vjeçar

Për shkak të infektimit me koronavirus, ka ndërruar jetë ish-karateisti 38-vjeçar, Flamur Shasha. Lajmin për vdekjen e Shashës e ka bërë të ditur Federata e...

Pse të rinjtë po preken nga pandemia? Përgjigjet mjeku pneumolog

Mjeku pneumolog Arjan Mezini gjatë një interviste në “News 24” komentoi situatën e krijuar nga koronavirusi në vend. Ai iu përgjigj pyetjes se “pse të...

“Përplasje” mes Turqisë dhe Francës

Mosmarrëveshja midis Turqisë dhe Francës pas një konfrontimi në brigjet e Libisë po bëhet më e ashpër. Parisi largohet nga misioni i NATO-s "Sea Guardian”...