E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Horoskopi, 11 dhjetor 2020

Dashi

Sot, duhet të ulni pak gjaknxehtësinë. Rezistojini dëshirës për të kaluar në zemërim me personat që ju rrethojnë. Sa i përket marrëdhënies tuaj me partnerin, ajo do të jetë në formë të shkëlqyer.

Demi

Kur përballeni me arrogancë, zakonisht zemëroheni. Por sot do ta merrni me dëfrim kur të përballeni me një person të tillë. Në fakt kjo është mënyra më e mirë për t’u përballur me njerëz problematikë.

Binjakët

Sot, marrëdhënia juaj mund të përballet me një goditje të pakëndshme. Ju papritmas do të filloni ta shihni një person të caktuar në një dritë të re. Ju po ndryshoni, dhe njerëzit në jetën tuaj do të fillojnë të ndryshojnë, gjithashtu.

Gaforrja

Të kontrollosh buxhetin herë pas here nuk është diçka e keqe, kështu që mos e gjykoni veten shumë rëndë. Nëse keni kohë të mjaftueshme, mund të ndërmerrni ndonjë udhëtim interesant jashtë vendit.

Luani

A po ndjeni ftohtësi nga dikush që është zakonisht i ngrohtë dhe i ëmbël? Pyeteni atë nëse diçka nuk është në rregull dhe përpiquni të merrni një përgjigje. Në aspektin profesional aktualisht ndjeni se gjërat nuk po funksionojnë siç do të donit.

Virgjëresha

Nëse një mik ju tregon se duhet të mësoni të jeni më fleksibël, kjo është ndoshta thjesht ajo që ata duan. Ju jeni shumë fleksibël. Kur përballeni me një mosmarrëveshje, mos iu nënshtro presionit nga personat që keni përreth.

Peshorja

Eshtë mirë të mbani shpresat tuaja në nivel të lartë, por gjithashtu duhet të dini kur është koha të pranoni realitetin e një situate. Ka ardhur momenti që ju të kuptoni shanset tuaja për sukses dhe të punoni për këtë/

Akrepi

Mundohuni të kuptoni se pjesa tjetër e botës ju sheh edhe si një person të fuqishëm! Eshtë koha të futeni në atë rol me më shumë besim dhe t’i drejtoni njerëzit atje ku mendoni se duhet të shkojnë.

Shigjetari

Udhëtimet në grup janë në të ardhmen tuaj, kështu që filloni të mendoni për disa ide se ku doni të shkoni natyrisht me kontributin e të gjithëve. Ju mund të pyesni të gjithë njerëzit tuaj dhe të shihni se për çfarë lloj aventure janë të gatshëm të gjithë.

Bricjapi

Ju do të merrni vlerësimin që meritoni në aspektin profesional. Kjo do t’ju bëjë të merrni më shumë angazhime mbi veten tuaj Në aspektin romantik, pasditja
parashikohet të ketë një energji ndryshe dhe mjaft pozitive.

Ujori

Ndaloni një moment përpara se të veproni në ndonjë nga impulset tuaja sot. Nuk është se instikti juaj po ju tregon diçka të gabuar; por nëse veproni shumë shpejt tani, mund të pendoheni. Në dashuri sot do të jeni i favorizuar.

Peshqit

Në jetën tuaj profesionale, është koha që të largoheni nga cepi dhe të shkoni drejt qendrës. Mos u shqetësoni që shefit tuaj nuk do t’i pëlqejë ajo që thua. Fakti që ju kontribuoni është më i rëndësishëm sesa ajo që po thoni tani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...