E hënë, 29 Nëntor, 2021
9.3 C
Tirana

Hapen arkivat/ Ermal Mamaqi e kishte parashikuar koronavirusin para 10 viteve

Aktori e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi, ka ndarë me ndjekësit e tij një video të shkurtër, nga koha kur ishte pjesë e spektaklit “2XL”.

“Spërkate, dezinfektoje komplet”, dëgjohet ti thotë Ermali-Cubit. Kjo skenë të ngjason me situatën aktuale që po jetojmë, ku koronavirusi është mes nesh.

“Të papërgatitur??!!!

E dija që para 10 vitesh se do vinte kjo ditë”, ka shkruar Ermal Mamaqi bashkëngjitur videos në fjalë. Si për të na dhënë sinjalet, se këtë e kishte parashikuar vite më parë.

 

View this post on Instagram

 

Të papërgaditur??!!! E dija që para 10 vitesh se do vinte kjo ditë.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Beatrixit? (VIDEO)

Gjatë ditëve të fundit, Donald Veshaj është afruar më shumë me Beatrix Ramosajn. Në videot e fundit shihet një afrimitet mes të dyve, madje...

Beteja për drejtimin e PD/10 avantazhet dhe disavantazhet e Berishës dhe Bashës

Nga: Roland Qafoku Dilemat e dhjetorit të Bashës apo Berishës? Një parashikim kush do të fitojë, mbështetur në pikat e forta dhe të dobëta të...

Alarm në BBC, ndërpritet emisioni

Programi i mëngjesit i BBC-së në radio është ndërprerë sot për 20 minuta, pas rënies së alarmit për zbrazjen e menjëhershme të ndërtesës. Programi...

Flamuri ynë, zjarr prometean në rrugëtimin historik, poezi dhe festë

Nga: Visar Zhiti Në shtetin e Miçiganit, komuniteti i gjerë shqiptaro-amerikan feston 28 Nëntorin, Festën Kombëtare të Flamurit, ditën e shpalljes së Pavarësisë në Detroit,...

Shqipëria feston sot 77-vjetorin e Çlirimit

Kjo ditë e hënë shënon 77 vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazistë të Luftës së Dytë Botërore. Gjatë kësaj lufte, Ushtria Nacionalçlirimtare...