E martë, 23 Shkurt, 2021
17 C
Tirana

Habit futbollisti i njohur, martohet pa ftuar asnjë nga shokët e skuadrës

Kapiteni i Dortmund, Marco Reus i ka dhënë fund beqarisë këtë të diel, duke u martuar me modelen gjermane, Scarlett Gartmann.

Të pranishëm në këtë ceremoni kanë qenë shumë personazhe të njohur nga fusha të ndryshme të jetës. Mirëpo ajo çfarë ra në sy ishte mungesa e bashkëlojtarëve të tij.

Gazeta gjermane ‘Bild’ raporton se në dasmën e tij nuk kanë qenë të pranishëm asnjë nga lojtarët e klubit të Dortmundit.

Ndërkohë një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar apo mohuar nga vetë lojtari, i cili ka lënë të gjithë të habitur se përse zgjodhi të bënte diçka të tillë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Greqia lëshon “pasaporta” Covid për ata që kanë marrë të dyja dozat e vaksinës

Disa muaj para se të fillojë sezoni turistik, Greqia është bërë një nga vendet e para në Bashkimin Evropian që lëshon certifikata dixhitale të...

Tomini: Karantina e plotë, guri i fundit i qeverisë nëse nuk zbatohen masat

Zv.Ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini është shprehur se ka një rritje të numrit të rasteve që kërkon shtrimin në spital. Në një intervistë për A2CNN,...

A duhet t’u besojmë vaksinave ruse dhe kineze?

Nga: Frida Ghitis “The Washington Post” Kur presidenti rus Vladimir Putin njoftoi personalisht në gushtin e vitit të shkuar se Rusia kishte miratuar vaksinën e...

Ilir Meta nuk ka pse fshihet, duhet të dalë hapur në fushatë

Nga: Andi Bushati Ilir Meta është futur në një qerthull pa krye duke dashur të justifikohet për akuzat e shumicës parlamentare, se ai po bën...

Meta: Shqipëria e shqiptarëve dhe kurrë e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me të rinjtë në zonën e Kombinatit në kryeqytet. Meta shprehet se më datë 25 prill,...