E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Gropa “përpin” autobusin në Selanik (FOTO)

Pesëmbëdhjetë pasagjerë të cilët ndodheshin në një autobus janë vënë në rrezik për jetën, pasi mjeti është përpirë nga toka.

Pesëmbëdhjetë pasagjerë, punonjës të “Hellenic Petroleum” përjetuan momente ankthi, kur në një pjesë të rrugës u hap një gropë e madhe. Autobusi po përshkonte rrugën Ethnikis Anistaseos në Kalamaria, dhe ra në një gropë që u hap në mes të rrugës.

Punonjësit arritën të dilnin pa asnjë problem dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Vlen të përmendet fakti se një incident i ngjashëm ndodhi vitin e kaluar, pikërisht në të njëjtin vend.

Burimi i lajmit: protothema. Përshtatur nga Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...