Aktualitet

Greqi/ 2 shqiptarë arratisen nga burgu në mënyrë misterioze


               Publikuar në : 22:20 - 17/08/19 user tir

Dy shqiptarë janë arratisur në mënyrë misterioze nga burgu i Kasandrës në Greqi.

Raportohet se njëri prej shqiptarëve, 34 vjeç, kishte marrë leje dhe nuk është kthyer më. Aktualisht policia greke po kryen aksion masiv për të kapur dy shqiptarët e arratisur.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT