E martë, 25 Janar, 2022
-4.5 C
Tirana

Gold Ag kritikon artistet që dalin zhveshur, i krahason me pulat e qentë

Gold Ag ka kritika të shumta ndaj artistëve të rinj që dalin zhveshur, ndërsa i ka krahasuar me pula e qen. Të shumta janë ato artiste të cilat në klipet e tyre muzikore përpiqen të shfaqen sa më sensuale dhe tërheqëse për syrin e publikut. Por Gold Ag nuk i pëlqejnë aspak zhveshjet në klipe e skena.

Ai tha në emisionin “Why Not” se nuk është aspak dakort, dhe këto klipe as artistët vetë nuk mund ti shikojnë me të afërmit apo familjarët e tyre.

“Mendimi është i imi, ndoshta e kam gabim. Nëse zhveshja është civilizim, atëherë më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhveshur dhe nuk e kanë problem çfarë bëjmë. Ajo që na dallon ne është truri. Nuk është problemi të mbulohesh, por të kesh një marre. Këngëtarët e rinj i kanë disa videoklipe që nuk i shikojnë dot me prindërit e tyre”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...