Politikë

Gjirokastër, Salianji-banorëve: Zgjedhjet janë afër, konsiderojeni fushatë këtë periudhë


               Publikuar në : 22:36 - 21/07/19 Enno

Koordinatori i Partisë Demokratikë në Gjirokastër, Ervin Salianji po zhvillon takime me banorët në këtë qytet prej disa ditësh.

Në takimet me strukturat, ish-deputeti demokrat ka kërkuar që çdo zonë ta konsiderojë këtë periudhe si fushatë elektorale, duke zhvilluar takime intensive me anëtarët dhe takime me qytetarët dhe grupet e interesit për të marrë mendime prej tyre te cilat do të perfshihen ne programin e PD.

Po ashtu, në takimet e zhvilluara bie në sy aktivizimi i ish drejtuesve te partise ne vite, ish-kryetare degesh, ish-ministra, ish-deputete.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT