Stil

Gjiko: Elita është e dashura ime e parë (Video)


               Publikuar në : 09:55 - 10/07/19 M. S

Gjiko ka zbuluar në një intervistë të dhënë së fundmi se Elita ka qenë e dashura e tij e parë.

I ftuar në emisionin “N’drrimi i natës” në “Klan Kosova”, Gjiko ka surprizuar me përgjigjen e tij.

“Elita është femra ime e parë. Jo, nuk kam patur të dashur”, u shpreh Gjiko.

Në shkurt të këtij viti, Gjiko dhe Elita u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Zërit.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT