E hënë, 2 Gusht, 2021
25.5 C
Tirana

Gjesti i turpshëm i Sarrit ndez superndeshjen në hyrje të stadiumit (Video)

Kryendeshja e javës së 30-të në Serie A mes Juventusit dhe Napolit është ndezur pa zbritur. Këtë herë është bërë protagonist trajneri i napolitanëve Mauricio Sarri. Tifozët bardhezi e kanë pritur autobusin e Napoli në hyrje të stadiumit “Allianz Stadium” me sharje nga më të ndryshmet.

Nga brenda autobusit ka ardhur përgjigja e trajnerit Maurizio Sarri, i cili i ka treguar gishtin e mesit, me një veprim që është fotografuar nga tifozët e Juventus me telefonat e tyre dhe më pas kanë komentuar: “Sjellja e Sarri, një turp i madh”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...