E martë, 26 Janar, 2021
8 C
Tirana

Gjendet vajza e mitur që humbi në Vlorë

Së fundmi është gjendur në Fushë-Krujë vajza e mitur e cila prej tre ditësh rezultonte e zhdukur në Vlorë.

Babai i 15-vjeçares e ka kërkuar atë në Fushë-Krujë, ku e ka gjetur në një banesë, shkruan “abcnews.al”.

Rikujtojmë se më herët, babai i vajzës shprehej se ajo kishte bërë një telefonatë të dyshimtë me një djalë që quhet Silvi dhe se nuk dinte detaje të tjera.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foto/ Infermierja “hajdute” e infektivit, i vodhi portofolin pacientit me covid

Gruaja në foto është infermierja e spitalit infektiv në Tiranë, Ronida Hysa, e cila u arrestua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, për akuzën...

Ulet numri i viktimave nga Covid-19 në Kosovë, 288 raste të reja

Në Kosovë janë regjistruar edhe pesë viktima të reja nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Viktimat janë nga komunat: Gjilan, Malishevë, Pejë, Prishtinë dhe...

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...