Gjendet një person i pajetë në Elbasan, ja dyshimet e policisë

Një person është gjetur pa shenja jete në lagjen “5 maji” në Elbasan. Bëhet fjalë për 50-vjeçarin Rasim Sinani. Nga kqyrja e kufomës, nuk janë konstatuar shenja dhune. Në sajë të hetimeve paraprake, dyshohet se vdekja ka ardhur nga një arrest kardiak.

Njoftimi

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan, në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç, nga kqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga një arrest kardiak. Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.