Aktualitet

Gjendet i pajetë 65-vjeçar në Korçë


               Publikuar në : 18:08 - 12/01/19 lm

Një 65-vjeçar nga Korça është gjetur i pajetë në rrugë.

Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M dhe mësohet se ka humbur jetë duke shkuar në punë.

Ndërkohë në trupin e 65-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhunë. Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT