E martë, 19 Janar, 2021
-4 C
Tirana

Georgina Rodriguez e përlotur, bën dedikimin e jetës për Cristiano Ronaldon

Të jetosh përkrah mbretit dhe të jesh e mësuar me arritjet e tij nuk mjafton të të mbajë indiferente përpara një tregolëshi historik si ai i Cristiano Ronaldo kundër Atletico Madrid. E në fakt, Georgina Rodriguez është përlotur pas penalltisë me të cilin i fejuari i saj shënoi golin e 3-0, duke likuiduar Atletico Madrid.

Lot gëzimi të modeles në tribunën e Juventus Stadium me një postim të dedikuar feniomenit portugez në Instagram: “Askush nuk ta merr dot këtë 3-0, e meriton jo për golat, por për atë që bën në klubin ku ndodhesh, përkushtimin tënd. Je një shembull për skuadrën, trajnerin dhe të gjithë ne që të njohim. Karma ekziston e Zoti e di. Unë, Cristianito, Mateo, Eva e Alana të duam pafund!”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...