E enjte, 21 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

Genta Ismajli, dy muajshe shtatzënë

Genta Ismajli është në pritje të ëmbël. ‘Gazeta Express’ zbulon se këngëtarja është në muajin e dytë të shtatzënisë.

 

View this post on Instagram

 

It was the way you laughed…i knew i wanted that in my life.. love u beb 💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Emisioni i mëngjesit në televisionin T7, #gjesi, nga burime të afërta ka mësuar se Genta tashmë është shtatzënë.

Ajo është parë në një dyqan të luleve në Zvicër, duke zgjedhur dekorin, po ashtu edhe duke konfirmuar lajmin e bukur.

Genta është në lidhje prej kohësh me një biznesmen turk. Vitin e kaluar ajo mori propozimin për martesë nga partneri i saj, i cili u kujdes që këngëtarja mos ta harronte asnjëherë atë ditë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...