E martë, 23 Shkurt, 2021
17 C
Tirana

Gazetari paralajmëron Ramën: Kujdes me Haradinajn se nuk është Basha

Gazetari Berat Buzhala ka paralajmëruar Ramën, që të mos tallet me Ramush Haradinajn, pasi ky i fundit nuk është kreu i PD-së Basha.

Teksa ka bërë një panoramë të përgjithshme të situatës, gazetari thumbon kryeministrin Rama që të ketë kujdes kur flet për Haradinaj, pasi ai nuk ka për ta toleruar sikundër kryedemokrati Basha.

Madje ai shkon edhe më tej, se nëse situata i del jashtë kontollit Ramës, do të jetë Haradinaj që edhe mund ta dhunojë, duke mos ia kursyer vetes këtë kënaqësi.

Statusi

Ka mundesi qe Edi Rama nuk e din qe nje dite Ramushi edhe ka me e rrehe. Rama duhet me e dite qe nuk po tallet me Lulin. Me i thane njerit budalle e me prite qe cdo gje ka me kalu pa pasoja eshte njefar mendjelehtesie. Po e lo te shkrume qitu.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

UEFA anulon kompeticionin e madh europian për shkak të koron*virusit

UEFA ka vendosur që të anulojë Kampionatin Europian 2021 të moshave U-19 për femrat dhe për meshkuj, për shkak të pandemisë globale të koronavirusit. Këtë...

Greqia lëshon “pasaporta” Covid për ata që kanë marrë të dyja dozat e vaksinës

Disa muaj para se të fillojë sezoni turistik, Greqia është bërë një nga vendet e para në Bashkimin Evropian që lëshon certifikata dixhitale të...

Tomini: Karantina e plotë, guri i fundit i qeverisë nëse nuk zbatohen masat

Zv.Ministrja e Shëndetësisë Eugena Tomini është shprehur se ka një rritje të numrit të rasteve që kërkon shtrimin në spital. Në një intervistë për A2CNN,...

A duhet t’u besojmë vaksinave ruse dhe kineze?

Nga: Frida Ghitis “The Washington Post” Kur presidenti rus Vladimir Putin njoftoi personalisht në gushtin e vitit të shkuar se Rusia kishte miratuar vaksinën e...

Ilir Meta nuk ka pse fshihet, duhet të dalë hapur në fushatë

Nga: Andi Bushati Ilir Meta është futur në një qerthull pa krye duke dashur të justifikohet për akuzat e shumicës parlamentare, se ai po bën...