E hënë, 6 Dhjetor, 2021
9.5 C
Tirana

Gati për të nisur një jetë të re, Princ Harry arrin pranë familjes së tij

Princi Harry sapo ka arritur në Kanada për t’u ribashkuar me Meghan-in dhe vogëlushin e tij Archie-n.

Ai është fotografuar nga paparacët e huaj teksa zbriste nga një avion dhe dukej mjaft i lumtur.

Tani që Harry së bashku me bashkëshorten e tij kanë hequr dorë nga familja mbretërore, duket se janë gati për të nisur një jetë të re, si dy njerëz të thjeshtë dhe të pavarur financiarisht.

Ata do të jetojnë në Kanada dhe duket se vendin e ka zgjedhur Meghan.

Aktorja ka jetuar për 7 vite në këtë vend.

Kujtojmë se çifti kaloi edhe Krishtlindjet në Kanada, pranë tyre ishte edhe nëna e Meghan.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...