Fotot/Gardisti besimtar vret gruan me armën e shërbimit

Tirana është tronditur që në orët e para të ditës nga një krim në familje, ku një punonjës i Gardës së Republikës, ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, 36-vjeçaren Ervilma Seferi. Policia dhe SHÇBA kanë vënë në pranga gardistin 44 vjeçar, Alket Arapaj. Nga të dhënat  e para, ende jo zyrtare, dyshohet … Vazhdoni me leximin e Fotot/Gardisti besimtar vret gruan me armën e shërbimit