E mërkurë, 20 Janar, 2021
3 C
Tirana

Galeria Kombëtare e Arteve hapet të premten për vizitorët

Galeria Kombëtare e Arteve do të qëndrojë mbyllur për vizitorët të mërkurën dhe të enjten. Institucioni njofton se mbyllja bëhet për mirëmbajtjen rutinë gjatë këtyre ditëve.

Pas dy ditëve që do të qëndrojë mbyllur, GKA bën me dije se hap dyert për vizitorët ditën e premte.

“LAJMËRIM PËR MBYLLJE TË PËRKOHSHME

Duam t’ju bëjmë me dije se Galeria Kombëtare e Arteve do të jetë e mbyllur për mirëmbajtjen rutinë gjatë këtyre ditëve:

E mërkurë 23 – e enjte 24 dhjetor, 2020

Do të rihapim të premten, 25 dhjetor, ora 10:00.

Jeni të mirëpritur të vizitoni Galerinë Kombëtare të Arteve nga e hëna në të shtunë, orari 10:00-16:00”, thuhet në njoftimin e shpërndarë në rrjetet sociale.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...