E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Futbollisti i Sëlltikut bëhet gaz i botës, debuton me kufje në vesh

Një episod tepër i çuditshëm u regjistrua në sfidën mes Sëlltikut dhe Hibernianit e vlefshme për javën e 23-të të kampionat skocez.

Kampionët në fuqi, kishin shumë mungesa në këtë përballje, duke aktivizuar lojtarë të rinj. Armstrong Oko-Fleks do ta kujtojë për shumë gjatë debutimin e tij për gjigantin skocez.

18-vjeçari u aktivizua në minutën e 61-të, duke zënë vendin e Harper. Fleks ishte shumë i emocionuar teksa harroi të hiqte nga veshi  kufjet “AirPod-sat”.

Talenti i Sëlltikut po bëhej gati të futej në fushë, mirëpo më pas e kuptoi se kishte të vënë në veshin e tij AirPod-sat. Natyrisht që debutimi i tij pushtoi rrjetet sociale, duke bërë xhiron e internetit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...