E premte, 3 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Futbollisti i njohur kap bashkëshorten duke e tradhtuar, kalon në depresion

Futbollisti slloven i Atalantas, Josip Ilicic po përballet me depresionin, pas tradhtisë së bashkëshortes. Madje ai po mendon që edhe të tërhiqet nga futbolli. Të paktën kështu bëjnë me dije mediat italiane, sipas të cilave ai udhëtoi drejt Sllovenisë për të befasuar gruan e tij, Tina Polovina-n. Për fat të keq, ai e kapi partneren në shtëpinë e tyre, duke e tradhtuar me një burrë tjetër.

32-vjeçari kishte marrë leje për t’u larguar nga kampi i stërvitjes së klubit italian, për arsye personale, por thuhet se po mendon të heqë dorë nga futbolli.

Teksa Instagrami i tij është mbushur me ofendime për Polovina-n, ai ka reaguar papritur me një postim, ku ka publikuar një foto me bashkëshorten.

Në këtë formë ka dashur që ti japë fund lajmeve që kanë pushtuar mediat këto kohë. Nuk dihet nëse ai e ka falur nënën e fëmijëve të tij.

Ai është njohur me bashkëshorten në vitin 2009, dhe brenda një kohe të shkurtër janë martuar. Ata kanë dy vajza, Sofia dhe Victoria.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Haklaj plas ‘bombën’: Noka do tentojë të pushtojë selinë e PD më 12 dhjetor

Ish-kryetari i PD-së në Tropojë, Azgan Haklaj, ka lëshuar një deklaratë të fortë teksa ka thënë se Flamur Noka po përgatit strukturat për të...

Tensionet Rusi-Ukrainë, Lavrov dhe Blinken takim ‘kokë më kokë’

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken dhe Ministri i Jashtëm rus Sergey Lavrov, u takuan të enjten në Stokholm, Suedi, mes shqetësimeve në rritje...

Nëse “Foltorja” është demokraci, atëherë PD e meriton Berisha&Bashën

Nga: Ben Andoni Nëse në fillim njerëzit e PD-së mundoheshin të gjenin atë të veçantën dhe mënyrën sesi do të mbrohej Berisha me etiketimin “Non...

Ben Blushi dorëhiqet nga drejtimi i “Top Channel”

Ben Blushi ka dhënë dorëheqjen nga "Top Channel", media e njohur të cilën e drejtonte prej katër vitesh. Nga sot ai nuk është më...

Komiteti Teknik publikon masat e reja, çfarë do ndodhë nga 4 janari

Pas rritjes së rasteve dhe shtrirjes së madhe në mbarë botën si pasojë e variantit Omicron, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur që të...