Sport

Futbollisti i kombëtares shqiptare martohet në fshehtësi të plotë


               Publikuar në : 12:59 - 14/07/19 user tir

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani, i ka dhënë fund beqarisë në fshehtësi të plotë. Ai ka kurorëzuar dashurinë në martesë me femrën që i ka vjedhur zemrën, Herolindën.

Të ftuar në dasmë kanë qenë disa nga familjarët dhe miqtë më të afërt të futbollistit dhe siç mund t’i shihni edhe në foton e bërë publike nga një prej të ftuarve, Ermiri dhe Herolinda shkëlqejnë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT