Sport

Futbollisti anglez humb ndjenjat në plazh, fotot bëjnë xhiron e rrjetit


               Publikuar në : 14:43 - 05/07/19 user tir

Ylli i Tottenham, Dele Alli ka humbur ndjenjat në një prej plazheve të Mykonos në Greqi dhe fotot po bëjnë xhiron e rrjetit. Siç mund ta shikoni edhe në fotot e mëposhtme, ai ka qenë duke pushuar me të dashurën e tij dhe papritur kjo e fundit ka kuptuar se diçka nuk shkonte me futbollistin.

Ai ka humbur ndjenjat si pasojë e konsumit të lartë të alkoolit dhe sipas mediave të huaja ka qenë e dashura e Alli-t ajo që ka kërkuar ndihmë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT