Kronikë

Fugoni del nga rruga, humb jetën pasagjerja


               Publikuar në : 11:14 - 14/07/19 user tir

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Tiranë-Vorë, ku një fugon mallrash ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore.

Fatkeqësisht një pasagjere ka ndërruar jetë ndërsa drejtuesi i mjetit ndodhet në gjendje të rëndë. Ende nuk është identifikuar pasagjerja që ka humbur jetën.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT