E enjte, 21 Janar, 2021
10 C
Tirana

‘Friends’ rinis xhirimet së shpejti

‘Friends’ do të rinisë xhirimet së shpejti. Por edhe këta personazhe mjaft të dashur për publikun, do ti duhet që të respektojnë një sërë rregullash strikte që lidhen me pandeminë.

Adhuruesit e ‘Friends’ janë në pritje të këtyre xhirimeve, por ende nuk është dhënë një datë, ndonëse dihet që do realizohen muajin e ardhshëm.

Audienca nuk do të jetë më prezente gjatë shfaqjes, pasi Matt Le-Blanc, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Mattheë Perry dhe David Schwimmer duhet të ndjekin rregulla të rrepta.

Shfaqja do të jetë një përzierje e intervistave dhe skeçeve. Një burim tha: “Të gjithë shpresojnë se xhirimet mund të rifillojnë muajin tjetër. Do të ketë udhëzime shumë të rrepta dhe nuk do të përfshihet audienca e drejtpërdrejtë. I gjithë stafi do të testohet për Covid-19, dhe u kërkohet të karantinohen pasi të kenë bërë provat”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Twitter bllokon llogarinë e Ambasadës së Kinës në SHBA

Kompania Twitter ka bllokuar llogarinë e Ambasadës së Kinës në SHBA, pasi kishte postuar përmbajtje që mbronte politikat e Kinës në rajonin Ksinjiangut. Vendimi i...

Të gjitha faktet përse SPAK duhet të thërrasë Berishën për 21 Janarin

Të parin që pashë duke u rrëzuar në tokë, edhe pse nuk qenkësh i vrari i parë, ishte Hekuran Deda, i cili u rrëzua...

Mashtrim në vlerën e 250 mln eurove, arrestohen 7 shqiptarë në Itali (Emrat)

Policia e Katanzaros në Itali, ka përfunduar një megaoperacion ku në pranga kanë rënë 81 persona. Në mesin e të arrestuarve janë dhe 7...

A mund t’ju paralajmërojë një ëndërr mbi sëmundjet tumorale?

Ka shumë mundësi që ju ka ndodhur edhe juve ose dikujt që njihni:të keni parë në ëndërr rënien e dhëmbëve. Jo, një makth i...

Video/ Triumfon Partizani në derbi, Tirana gjithnjë e më larg titullit

Partizani ka fituar derbin me rezultatin 1-0 kundër Tiranës. Një fitore e rëndësishme ndaj rivalit historik të kryeqytetit me golin e vetëm të Erald...