E martë, 27 Korrik, 2021
35.5 C
Tirana

Francesco Totti vazhdon të shënojë gola fantastik

Ndonëse është 43-vjeç, Francesco Totti di të shkëlqejë, e ndërsa provat i ka dhënë shpesh në fushën e blertë. Italianin e kemi parë shpesh herë të shënojë nga penalltia me “panenka”, por tashmë në këtë moshë shënon me “panenka” edhe nga goditja e dënimit.

Së fundmi ai ka shënuar një gol spektakolar me “panenka”, ku e ka lënë të shtangur portierin kundërshtar.

Goli nga Toti është shënuar në një ndeshje kalçetoje, ku ai përsëri tregon aftësitë e tij të paarritshme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vrau shokun e tij, Apeli ndryshon masën e sigurisë për Marjus Demën

Gjykata e Apelit ka ndryshuar masën e sigurisë për Marjus Demën, i cili vrau shokun e tij Mehmet Qamën, disa muaj më parë, në...

Merkato/ Atletiko do të shesë 3 lojtarë për Lautarton e Interit

Interi po ndërton sezonin e ri me Simone Inzaghin, me shpresën dhe qëllimin për të mos hequr dorë nga ndonjë lojtar tjetër i shkëlqyeshëm...

I shpëtoi aksionit të policisë, arrestohet drejtuesi i ”Benzit”

Policia ka bërë të mundur arrestimin e shoferit të automjetit tip ''Benz'', i cili nuk iu bind urdhrin të efektivëve për t'u ndaluar, pasi...

Pesë të zhdukur, 16 të plagosur në shpërthimin e fabrikës kimike gjermane

Një shpërthim në një fabrikë kimike në qytetin perëndimor gjerman të Leverkusenit, të martën në mëngjes, shkaktoi një zjarr në një depozitë që përmbante...

E rëndë në Shkodër, 7-vjeçarja mbytet në lumin Buna

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e Shkodrës, ku një 7-vjeçare është futur për t'u larë në lumin Buna, por fatkeqësisht u mbyt....