E martë, 4 Gusht, 2020
28 C
Tirana

Foto+Video/Ja si duket “Arena Kombëtare”, shkallët drejt fundit

Më të lexuarat

Kosovë/ Në kulmin e pandemisë, infermierët dalin në protestë

Në kulmin e pandemisë, disa infermierë kanë dalë duke protestuar në Kosovë. “Kërkesa jonë, e drejtë dhe direkte është që nga 18 euro (për ndërrimin...

U paraqit në gjendje të rëndë tek Sanatoriumi, ndërron jetë mjeku i njohur shqiptar

Mjeku Anibal Byberi nuk ia ka dalë dot mbanë me COVID-19. Mjeku ishte i shtruar në spitalin "Shefqet Ndroqi", por për fat të keq...

Tjetër bilanc i rëndë nga koronavirusi në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima nga koronavirusi. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën...

Ish-deputeti i PS jep lajmin e mirë: Negativ pas 25 ditësh, do qëndroj në spital

Ish-deputeti i PS, Fatmir Toçi, ka njoftuar se ka fituar betejën me COVID-19 dhe pas 25 ditësh tamponi i fundit ka rezultuar negativ. Ai do...

Bilanci/ Shqipëria shënon një tjetër rekord të rasteve të reja me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 4 persona nga koronavirusi. Në spitalin infektiv kanë ndërruar jetë...

Ish-deputeti i PD-së largohet nga Shqipëria, me një detyrë të re në Irak

Në zgjedhjet e ardhshme, Partia Demokratike do të hyjë me një ekspert financash më pak. Sherefedin Shehu, ish-deputet i kësaj partie, dhe ish-zv.ministër i...

“Ka njerëz që kanë turp nga infektimi, 10 të shtruar nga moshat 25-40 vjeç”, mjekja lëshon alarmin

Mjekja Silvana Bala, ka trajtuar një problematikë që është shfaqur me qytetarët në vend, të cilët kanë turp të pranojnë se janë infektuar. Për...

Pandemia/ Posta Shqiptare jep njoftimin e rëndësishëm për pensionistët

Posta Shqiptare ka dalë me një tjetër njoftim, duke marrë shkas nga situata kritike si pasojë e COVID-19. Në kuadër të parandalimit të radhëve...

Hapi tunel për të nxjerrë djalin nga burgu, dështon plani i nënës 51-vjeçare

Një grua 51-vjeçare u arrestua nga policia, pasi u kap duke hapur një tunel për të nxjerrë të birin nga burgu. Ajo kishte marrë me...

Shkencëtarja që u arratis nga Kina: Koronavirusi doli nga një laborator ushtarak

Specialistja e virologjisë në shkollën e Shëndetit Publik në Hong Kong, Li Meng-Yan, ka deklaruar se koronavirusi e ka origjinën nga një laborator që...

FSHF ka publikuar në faqen zyrtare të “Facebook”, disa pamje nga punimet që vazhdojnë me intensitet të lartë në “Arenën Kombëtare” e cila pritet që të mbarojë brenda afateve. duket se shkallët janë drejt përfundimit dhe shumë shpejt pritet që të fillojnë punimet për të montuar mbulesën dhe më pas me fushën.

Më poshtë po u njohim me foto dhe video të fazës së punimeve. Stadiumi pritet të jetë streha e kombëtares sonë në eliminatoret e ardhshme.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të zhdukur prej 3 ditësh, ja mesazhi në rërë që shpëtoi tre persona

Tre persona të cilët rezultonin të zhdukur prej 3 ditësh janë shpëtuar së fundmi falë një mesazhi të shkruar në rërë “SOS”, (Save Our...

“Po i diagnostikojnë qytetarët si fallxhorë”, kryetari i Prizrenit del kundër qeverisë Hoti

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, shprehet se qeveria e Avdullah Hotit ka dështuar në menaxhimin e gjendjes së shkaktuar nga pandemia. Sipas tij,...

PDSH pranon që të jetë pjesë e qeverisë së Zoran Zaev

Lideri i LSDM-së në Maqedoninë e Veriut, Zoran Zaev, ka zhvilluar sot një takim me kreun e PDSH-së, Menduh Thaçi. Bëhet me dije se në...

Pandemia në Itali/ Del bilanci i 24 orëve të fundit

Autoritetet italiane kanë publikuar së fundmi bilancin e 24 orëve të fundit, lidhur me pandeminë. Raportohet se në shtetin fqinj, kanë humbur jetën 5 persona...

VIDEO/ Shpërthim masiv në Bejrut, shkatërrohen ndërtesa të tëra

Një shpërthim masiv ka tronditur ditën e sotme Bejrutin. Shpërthimi ka qenë aq i madh saqë ka shkatërruar ndërtesat që ndodheshin afër, duke ngritur...