Foto Galeri

Fotot/Basha mbledh të “fortët” për 16 shkurtin

               Publikuar në : 19:24 - 08/02/19 M. S

Demokratët po përgatiten për protesta antiqeveritare nëpër rrethe, të cilat pritet të kulmojnë me 16 shkurt, me një miting përmbledhës në Tiranë.

Protestat konsiderohen si test për lidershipin e ri dhe strategjinë e demokratëve, për rrëzimin jo të një kryeministri, por të modelit që ai ka instaluar në Shqipëri, si edhe për kthimin e besimit të qytetarëve te opozita.

Lulzim Basha me Monika Kryemadhin janë betuar se këtë herë ‘do e rrëzojnë me të vërtetë’ Edi Ramën. Duke përfituar nga rasti, rrjeti ka nisur të tallet me këta personazhe.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT