E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Fotolajm/Zidane, më e thjeshtë të fitojë Championsin se të presë gruan të bëjë…

Zinedine Zidane është një ndër trajnerët më të mirë në qarkullim, pasi në tre vite ka fituar tre tituj Champions League, gjë që nuk kishte ndodhur kurrë më parë. Ai u largua nga drejtimi i Real Madrid me kokën lart pasi triumfoi në Kiev përballë Liverpoolit në finale.

Edhe pse francezi ka shkruar historinë nuk k aspak rëndësi kur vjen puna për të pritur bashkëshorten teksa ajo bën “shoping”.

Ashtu si të gjithë njerëzit e zakonshëm edhe Zidane nuk i ka shpëtuar këtij vesi të tmerrshëm të grave për meshkujt. Trajneri francez, i cili ka deklaruar se shpejt do të rikthehet në drejtimin e një skuadre, dallohet në foto i mërzitur, teksa herë herë kontrollon edhe telefonin. Është e qartë se Zidane e ka më të thjeshtë të fitojë një “Champions” se sa të presë gruan e tij në dyqanet e veshjeve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...