E hënë, 26 Korrik, 2021
34.5 C
Tirana

Foto/Ëmbëlsia e Mbretëreshës së Spanjës i kalon kufijtë

Mbretëresha Letizia e Spanjës u shfaq në krah të bashkëshortit të saj,  Mbretit Felipe për të mirëpritur Presidentin meksikan Enrique Pena Nieto dhe bashkëshorten e tij Angelica Rivera Hurtado.

Mbretëresha Letizia, 47 vjeç, zgjodhi një veshje të ëmbël, një  pallto ngjyrë rozë me lule, ndërsa shoqëroi bashkëshortin i saj Mbretin Felipe gjatë pritjes së meksikan Enrique Pena Nieto dhe gruan e tij Angelica Rivera Hurtado në pallatin Zarzuela në Madrid.

Letizia zgjodhi një pallto rozë plot me lule, e cila më shumë i ngjante një veshje si për fëmijë, por që asaj i rrinte mjaft bukur dhe dukej shumë e ëmbël.

Por gjithashtu ajo e kishte kombinuar pallton me një palë këpucë ngjyrë e rozë. Në dorë ajo kishte një kolete të gjelbër që e kombinonte me kopsat e palltos. TIRANA TODAY

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një pasuri e vogël që provokon dhe turpëron të mëdhatë e paligjshme

Nga Preç Zogaj Agjencia kundër Korrupsionit në Kosovë publikoi para pak kohësh deklaratën e pasurisë së Kryeministrit Albin Kurti për vitin 2020. Gjithsej 529 euro...

Tokio/ 13 vjeçarja japoneze fiton medaljen e arit në ‘skateboard’ për femra

Ari i parë olimpik në ‘skateboard’ për femra iu dha 13-vjeçaries japoneze Momiji Nishiya në eventin në dëborë në Ariake Sports Park. Nishiya shënoi 15.26...

Gjykata e Lartë me 8 anëtarë, Meta firmos dekretin për gjyqtarin Artur Kalaja

Nga dita e sotme, Gjykata e Lartë përbëhet nga 8 anëtarë. Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka firmosur dekretin për emërimin e gjyqtarit Artur...

Merkato/ Juventusi do lojtarin e Junajtidit, vlen 50 milion

Juventusi ka nevojë për një sulmues, pavarësisht se çfarë do të ndodhë me Kristiano Ronaldon, prandaj vëmendja kthehet te flaka e vjetër, tek një...

Drejt vaksinimit të detyrueshëm? Çfarë vendimi është marrë për shkollat

Në konferencën për shtyp të Komitetit Teknik të Ekspertëve, Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, ka dhënë komentin e saj se si mund të procedohet...