Kuriozitete

FOTO/ Si u veshën VIP-at në Grammy Awards 2019

               Publikuar në : 10:39 - 11/02/19 S.N

Yjet e muzikës kanë parakaluar në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Grammy Awards 2019, në Los Angeles.

Veshje nga më të ndryshmet, plot ngjyra dhe dizajne nga më të çuditshmet kanë tërhequr vëmendje e kamerave të shumta në këtë eveniment të rëndësishëm muzikor.

Më poshtë ju sjellim disa foto të yjeve që spikatën më shumë me veshjen në Grammy Awards 2019.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT