E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

Foto pikante/ Gjylameti xheloze për Etilda Gjonin? Ja reagimi epik i saj

Një foto pikante është publikuar së fundmi nga Kongresi i Partisë Socialiste, ku bie në sy reagimi i Gjylametit.

Kësaj të fundit duket se nuk i ka pëlqyer aspak konfidenca e kryeministrit Rama me ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonajn, te cilës ia ka vënë dorës pas shpine. Në këtë moment, deputetja Gjylameti shikon e distancuar si dhe rrudh buzët.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...