Foto Galeri

Foto/ Përfundojnë pushimet për qeverinë, Rama bën lëvizjen e radhës


               Publikuar në : 16:00 - 01/09/19 M. S

Konvikti në Universitetin e Korçës është duke u rindërtuar, e ndërsa studentët tashmë do të qëndrojnë në ambientet e reja.

Këtë lajm e ka përcjellë kryeministri Edi Rama, i cili ka marrë pjesë në inspektimin e punimeve në kantierin e rindërtimit të konviktit të Universitetit të Korçës.

E gjithë godina po rindërtohet, pjesa e brendshme po pajiset me dyer të reja dhe pjesa e mureve është hedhur në tokë për rregullime të tjera.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT