E premte, 18 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

Foto/Moderatorja i jep fund martesës, burri e tradhtonte

Moderatorja e njohur amerikane Wendy Williams, i ka kërkuar divorcin bashkëshortit Kevin Hunter, pasi mësoi se ai e tradhtonte. “Daily Mail” raporton se gjatë javëve të fundit, 54-vjeçarja nuk e mbante unazën në gisht, duke i dhënë fund martesës së saj 22-vjeçare.

Rikujtojmë se Kevin është producent televiziv në emisionin që ajo moderon prej kohësh.

Tradhtinë moderatorja e ka zbuluar gjatë muajit dhjetor 2018. 47-vjeçari Kevin Hunter ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Sharina Hudson prej 10 vitesh, dhe të dy së fundmi janë bërë prindër të një fëmije.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Navalny e quan Putinin “gënjeshtar”

Politikani opozitar i burgosur në Rusi, Aleksei Navalny, ka thënë se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është një “gënjeshtar që nuk mund të ndalet...

‘Euro 2020’/ Holanda mposht Austrinë, i bashkohet Italisë dhe Belgjikës në 1/8

Holanda ka mundur me rezultatin e pastër 2-0 Austrinë në ndeshjen e vlefshme për grupin C, dhe së bashku me Italinë dhe Belgjikën, ka...

Mbyti gruan dhe planifikoi të arratisej, momenti kur piloti përqafon vjehrrën

32-vjeçari Charalambos Anagnostopoulos, i cili mbyti gruan e tij 20-vjeçare britanike Caroline, është një vrasës tepër gjakftohtë, dhe u mundua të fshinte çdo lloj...

Mediat dhe oligarkët/ Peza: Ja emrat e radhës që do të shpallen “non grata”

Ish-deputeti i Partisë Socialiste dhe analisti Alfred Peza, parashikon një verë të nxehtë sa i takon situatës politike, teksa u shpreh se shpallja ''non...

Holanda votoi pro hapjes së negociatave me Shqipërinë, por ka një kusht

Parlamenti holandez i dha dritën jeshile Shqipërisë ditën e sotme, pasi votoi pro hapjes së negociatave me Bashkimin Evropian. Megjithatë, për negociatat, Holanda ka...