E shtunë, 12 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

Foto / Media turke nxjerr foto nga recepsioni, një person ndihmon Fatih Özer

Detaje të reja vijnë nga qëndrimi në Shqipëri i turkut Fatih Özer.

Media Turke “Haber Turk” ka publikuar sekuenca filmike të fotografuara nga kamerat e sigurisë të një hoteli në Tiranë ku ka qëndruar i shumëkërkuari Fatih Özer.

Në pamjet e publikuara duket turku duke i paraqitur recepsionistit një dokument. Vihet re se një person me një xhup të kuq që mendohet të jetë shqiptar ka asistuar turkun, krijues së kriptomonedhës Thodex, të aksesojë shërbimet e hotelit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Vlorë/ Po ndiqej nga policia, automjeti përplaset dhe përmbyset

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se një automjet nuk ndaloi gjatë postbllokut të policisë, dhe shoferi,  në...

Ushtarët e Antikrimit s’mund t’i hidhen krimit

Nga: Preç Zogaj Drejtësia e re me bashkautorësi amerikane dhe europiane, në konceptim dhe zbatim, të cilën unë e kam mbështetur e do të vazhdoj...

Asisti i Shaqirit nuk mjafton, Zvicra ndalet nga Uellsi (Video)

Përfundon ndeshja e dytë e kampionatit europian ''EURO 2020''. Ndeshja e vlefshme për grupin A, midis Uellsit dhe Zvicrës është mbyllur në barazim, me...

Zgjedhje për kreun e ri/ Gjana: Komisionerët e kandidatëve vetëm nga degët e PD

Komiosionerët e çdo kandidati për kryetar në PD duhet të jenë anëtarë të degës përkatëse të PD-së ku do propozohen për këtë proces. Ka...

Asnjë viktimë nga koronavirusi, 12 raste të reja në 24 orët e fundit

Situata epidemiologjike në vendin tonë paraqitet e qëndrueshme. Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 12 raste të reja me Covid-19, nga 2.916 testime...