E hënë, 2 Gusht, 2021
25.5 C
Tirana

FOTO/ Do mbeteni të mahnitur! Luksi i fshehur pas një dere të zakonshme

Asnjëherë nuk duhet të gjykoni nga paraqitja I tillë është dhe rasti do të paraqesim. Ajo duket një derë krejt zakonshme, por në fakt ajo fsheh brenda saj te paimagjinueshmen.

Ajo ndodhet në mes të Londrës në Angli dhe askush nuk e kishte vënë re çfarë fshihej pas saj, pasi dukej si një derë e zakonshme.

Mirëpo, kur disa persona janë futur brenda, kanë ngelur të mahnitur nga ajo që kanë parë dhe nuk u kanë besuar syve që gjithë ajo mrekulli do të ndodhej pas asaj dere.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...