Stil

Foto/ Komenti i nxjerr ‘zbuluar’, futbollisti i kombëtares në një ‘lidhje’ me moderatoren

               Publikuar në : 20:31 - 12/06/19 Enno

Prej kohësh flitet se mes futbollistit të kombëtares, Eros Grezda dhe moderatores së “Proçesit Sportiv”, Nevina Shtylla ka një lidhje të fshehtë.

Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë. Ndërkohë së fundmi një koment në një foto në Nevinës nga Erosi e ka kthyer sërish vëmendjen te ata.

Grezda i ka lënë koment një “emoji” të sirenës bukuroshes së ekranit.

Kjo e fundit nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje 24-vjeçarit, teksa i ka dërguar 2 “emoji” përqafimesh, duke rikthyer edhe njëherë dyshimet për një lidhje mes të dyve.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT