E mërkurë, 16 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

Foto/Jennifer Lopez nuk fshihet më, rikthehet tek njëri nga partnerët e hershëm

Duket se romanca ishte në menunë e Ben Affleck dhe Jennifer Lopez-it kur u panë të hynin në një restorant.

Dyshja e famshëm nuk la asnjë dyshim se janë përsëri bashkë në fotot e fundit që i nxjerrin teksa përkëdheleshin me njëri-tjetrin ndërsa po drejtoheshin për një darkë romantike të hënën në mbrëmje.

Ish çifti u fotografua në përqafim e sipër teksa hynin në një restorant dhe në një moment, këngëtarja e “On the Floor” e struku kokën në kraharorin e aktorit dhe regjizorit Affleck.

Të dy kishin ardhur së bashku me makinën e Affleck-ut, megjithëse duket se ishte edhe një person i tretë në sediljen e pasme.

Affleck dhe Lopez, të cilët ishin fejuar në vitet 2000, filluan të takoheshin përsëri në prill të këtij viti, sipas raporteve ekskluzive nga Page Six.

Romanca e tyre e rindezur vjen pas ndarjes së 51-vjeçares J.Lo me të dashurin Alex Rodriguez, pas thashethemeve që ai e kishte tradhëtuar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...