E hënë, 18 Janar, 2021
-2 C
Tirana

FOTO/ Fanellat e reja të Napolit tërbojnë tifozët

Në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë fotografi të uniformave të reja të Napolit, të cila nuk janë pëlqyer aspak nga tifozët.

Këta të fundit kanë nisur një revoltë në Twitter me hashtagun #Leteout.

“Logoja e Lete është e padurueshme, e kemi duruar këtë tmerr për vite, tani mjaft. Për herë të parë nuk do ia blej fanellën djalit tim këtë vit”, ka shkruar një tifoz.

Ndërsa një tjetër tifoz shkruan: “T’ju vijë turp. Keni shëmtuar edhe një herë fanellën tonë. Komplimente”.

Por, fanella që po shpërndahet në rrjetet sociale nuk është zyrtarizuar ende nga klubi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...