Foto Galeri

Foto/Ermal Mamaqi thumbon publikisht Gentian Zenelajn


               Publikuar në : 19:17 - 26/08/19 M. S

Ermal Mamaqi pritet që të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “I love Tropoja”. Aktori dhe producenti i njohur ka treguar një pjesë të kastit të aktorëve të filmit, ndërsa së fundmi është mësuar se do t’i bashkohet edhe kolegu i tij i vjetër, Julian Deda.

Juli është kthyer në bjond, dhe këtë e ka treguar pak më parë në profilin e tij, nëpërmjet një fotoje.

Nga ana tjetër, Ermali ka lënë të kuptohet se ftesën ia kishte bërë edhe Gentian Zenelajt, por duket se ky i fundit e ka refuzuar.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT