E mërkurë, 27 Janar, 2021
1 C
Tirana

FOTO/ Dy lokale në Tiranë digjen në orët e para të mëngjesit

Dy lokale janë përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë.

Sipas Top Channel, një lokal është djegur plotësisht dhe një tjetër pjesërisht. Lokalet ndodhen në rrugën e Kongresi i Manastirit në kryeqytet.

Një nga pronarët e lokaleve tregon se zjarri ka shpërthyer rreth orës 03:30 minuta të mëngjesit.

Nuk dihet ende çfarë e ka shkaktuar zjarrin, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...