E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

FOTO/ Dalin pamjet, ja si do duket Bleona në serialin amerikan

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti do të jetë pjesë e një seriali të ri amerikan. Bëhet fjalë për sezonin e dytë të serialit “Paper Empire” që pritet të dalë së shpejti.

Nuk dihet ende roli që do të ketë këngëtarja shqiptare në serial, ndërsa së fundmi ajo ka ndarë edhe në foto nga xhirimet ku shfaqet si përherë mjaft tërheqëse teksa mban veshur një fustan të bardhë mjaft të hapur në pjesën e dekoltesë.

Aktorët krah të cilëve do të luajë Bleona janë Robert Davi, Denise Richards, Robert Knepper. Nuk mbetet gjë tjetër, veçse t’i urojmë këngëtares shumë suksese në karrierën e saj si aktore.

 

View this post on Instagram

 

#paperempire #set ? #tvshow

A post shared by Bleona (@bleona) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...