E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

FOTO/ Dalin mesazhet, Podolski i shkruan Ilda Bejlerit

Një ndër gazetaret sportive më të pëlqyera e më të komentuara është Ilda Bejleri. Ajo tërheq shpesh vëmendjen për shkak të pamjes së saj.

Por, duket se Bejleri nuk ka marrë vetëm vëmendjen e shqiptarëve, por edhe të lojtarëve të huaj e mjaft të famshëm.

I tillë është rasti më i fundit me futbollistin e njohur gjerman, Lucas Podolski.

Në një intervistë të realizuar me futbollistin Xherdan Shaqiri para disa vitesh, shfaqet edhe Lucas Podolski. Ky i fundit i ka bërë “reply” gazetares, ndërsa Ilda ka publikuar mesazhet.

Edhe pse futbollisti i ka kthyer përgjigje vetëm me disa të qeshura, Bejleri i shkruan:

“Hahaha faleminderit, mendoj se është koha për një tjetër intervistë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...