E hënë, 29 Nëntor, 2021
10.5 C
Tirana

FOTO/ Çifti i njohur shqiptar martohen në fshehtësi të plotë

Producenti i njohur Elgit Doda dhe moderatorja Klea Huta kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Lajmi bëhet i ditur nga vetë çifti, të cilët kanë publikuar disa foto në Instagram nga Maroku.

“Unë thash po”, thotë Elgiti në foton e vetme që ka publikuar me Klean.

Nuk e dimë nëse ky është thjeshtë një set fotografish, por duke parë edhe komentet e miqve të tyre që i urojnë, duket se nuk ka më vend për dyshime.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...