E mërkurë, 16 Qershor, 2021
20.5 C
Tirana

FOTO/Biznesmeni ekzekutohet pranë shtëpisë, policia ngre pika kontrolli

Një biznesmen është ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Ksamil, teksa po kthehej në banesë. Policia është vënë në kërkim të autorëve, duke ngritur ngado pika kontrolli.

Biznesmeni Gramoz Memaj, ka ndërruar jetë teksa ishte pranë rrugës për në spital.

40-vjeçari është pronari i një lokali në Ksamil, dhe se nuk njihet si person problematik në qytet, duke e bërë edhe më të vështirë zbardhjen e vrasjes së tij. Paraprakisht mendohet se në atentat kanë marrë pjesë katër persona, por ende nuk ka konfirmim nga ana e policisë.

Efektivët e Policisë së Shtetit kanë ngritur pika kontrolli, për të bërë të mundur kapjen e autorit/autorëve të ekzekutimit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...

Arma më e fuqishme e Opozitës

Nga Oerd Bylykbashi Ligji i Dekriminalizimit funksionon si sahat! Një tjetër kryebashkiak i dënuar me burgim u zbulua falë tij, duhet të largohet nga funksioni...